Produkts

Kas ir uzņēmumu vadības sistēma OZOLS un kādas ir tās priekšrocības?

Uzņēmums

Mūsu vērtības, komanda, produkta attīstības vēsture, klienti un atsauksmes

Atbalsts

Klientu atbalsts, ERP jaunumi, sistēmas jauninājumi un padomi

Kas ir OZOLS?

OZOLS resursu plānošanas un vadības sistēma ir iespēja nodrošināt arī Jūsu uzņēmumam vienotu vidi visu uzņēmuma resursu pārvaldībai. OZOLS sistēma apvieno visu – resursu vadību, grāmatvedības uzskaiti, personāla vadību, kā arī klientu attiecību pārvaldību. Turklāt, tiek piedāvāti dažādi jau izstrādāti risinājumi, kas īpaši pielāgoti specifiskām uzņēmējdarbības nozarēm. Tā kā OZOLS sistēmas pamatā ir dažādi kombinējami moduļi, šie risinājumi sastāv no veiksmīgi apvienotiem un pilnveidotiem moduļiem un papildus pakalpojumiem, ko nodrošina mūsu uzņēmums. 

Vai OZOLS resursu vadības sistēma pielāgojama arī manam uzņēmumam?

OZOLS resursu vadības sistēma ir pielāgojama dažādām uzņēmumu darbības nozarēm. Klientu ērtībai ir izstrādāti dažādi risinājumi specifiskām nozarēm, kurās sakombinēti ērtai resursu pārvaldei nepieciešamie sistēmas moduļi un mūsu sniegtie pakalpojumi. Nozaru risinājumu galvenā priekšrocība ir iespēja izmantot resursu vadības sistēmu OZOLS kā vienotu platformu gan standarta uzskaitei, gan specializētu, tikai noteiktam biznesam nepieciešamu funkciju realizēšanai. Lai pārliecinātos, ka OZOLS sistēma atbilst Jūsu uzņēmuma vajadzībām, aicinām Jūs sazināties ar mums, lai pieteiktu individuālu tikšanos ar kādu no mūsu pieredzējušajiem projektu vadītājiem.

Kāpēc izvēlēties OZOLS resursu vadības sistēmu?

OZOLS sistēma ir unikāls produkts, jo apvieno sevī vairākas lieliskas īpašības. Galvenā sistēmas priekšrocība ir iespēja visu biznesa informāciju apstrādāt vienā sistēmā. Informācija vairs nav jāievada atkārtoti, un tās esamība vienuviet nodrošina datu labāku pārredzamību, kas noteikti noderēs objektīvu lēmumu pieņemšanas procesos. Atšķirībā no sākuma līmeņa grāmatvedības programmām, OZOLS nodrošina iespēju veikt detalizētu uzskaiti ne tikai pa kontiem, bet arī pa citām dimensijām, kuru konfigurācija un lietošanas iespējas ir praktiski neierobežotas. Turklāt, sistēmas modulārā uzbūve nodrošina ērtas iespējas sistēmas pielāgošanai katra individuāla uzņēmuma vajadzībām. Tā ir iespēja uzlabot jau izstrādātos biznesa risinājumus, kā arī veidot pilnīgi jaunus risinājumus, ko attiecīgi var integrēt kopējā sistēmā.

Pieteikties OZOLS jaunumiem

E-pasta adrese: