Ozollapa Nr. 4

Aktuāli: Budžeta  plānošana

Budžeta plānošana un izpildes kontrole ir viena no īpašībām, kas atšķir resursu vadības sistēmas (angļu valodā tās apzīmē ar saīsinājumu ERP – Enterprise Resource Planning) no vienkāršām grāmatvedības programmām. Mūsdienās  ERP sistēmas ir pieejamas ne tikai lielajiem un bagātajiem uzņēmumiem, jo tehnoloģijas šodien ļauj automatizēt uzskaiti un iegūt informāciju ātri un efektīvi – ikvienam.

Jau zināmu laiku mēs saviem klientiem piedāvājām papildinājumu, kas sistēmā OZOLS nodrošināja iespēju kontrolēt uzņēmuma vai iestādes ieņēmumu un izdevumu budžeta izpildi. Tagad mēs piedāvājam jaunu instrumentu, kas atļaus automatizēt budžeta plānošanas procesu un veikt detalizētu budžeta plānu un izpildes analīzi.

Šis instruments ir modulis „Budžeta plānošana”, kas ir izstrādāts, izmantojot pašas jaunākās interneta tehnoloģijas. Jaunais modulis nodrošina iespēju ievadīt budžeta pieprasījumus pietiekoši plašam lietotāju lokam – uzņēmumu vadītājiem, finanšu vadītājiem, plānošanas speciālistiem, ekonomistiem un grāmatvežiem.

 Sistēmas lietotājiem savos datoros nav jāinstalē papildu programmatūra – visas piedāvātās iespējas var realizēt, izmantojot jebkuru mūsdienu interneta pārlūku, tajā skaitā Firefox, Internet Explorer, Chrome, Safari. Tas nozīmē, ka visas iepriekš minētās funkcijas, tajā skaitā budžeta izpildes atskaites, var izmantot arī šodien tik populāro planšetdatoru un pat mobilo ierīču īpašnieki.

 Laipni lūdzam iepazīties sīkāk un izmēģināt budžeta plānošanu un izpildes kontroli OZOLS vidē. Lūdzam rakstīt uz e pastu info@ozols.lv vai zvanīt pa tālruni 67289211 un mūsu projektu vadītājs sazināsies ar Jums un veiks demonstrāciju, kā arī nodrošinās pieeju šī moduļa izmēģinājuma versijai.

Vairāk par risinājumu