Ozollapa Nr. 14

 

Maijs, salīdzinot ar aprīli, grāmatvežiem un uzņēmumu vadītājiem ir mierīgāks - gada pārskats nodots un var mazliet atpūsties. Turklāt dienas kļūst garākas, laika apstākļi mūs priecē un arvien mazāk laika gribās pavadīt telpās. Kā OZOLS grāmatvedis gatavoja savu pārskatu? Protams, ozolā! Apskatiet mūsu veidoto mēmo kino un gūstiet iedvesmu darbam ārpus biroja!

Iespēja apgūt Ozolu ar Eiropas struktūrfondu līdzfinansējumu!

Esam veiksmīgi uzsākuši sadarbību ar mācību centru AS "Datorzinību centrs", kur turpmāk varēs apgūt sistēmu OZOLS ar Eiropas struktūrfondu un IKT nozares finansējumu (uzņēmuma līdzfinansējums par vienu kursa apmeklētāju - 35.00 EUR + PVN). Kursi ilgs 2 dienas un to programmā ir OZOLS grāmatvedība, personāla vadība un noliktavas uzskaite, apmācību beigās kursanti saņems sertifikātus. Šīs mācības ir īpaši vērtīgas mūsu jaunajiem klientiem, kā arī esošo klientu jauniem darbiniekiem, kam paredzēts strādāt sistēmā OZOLS. 
Ir uzsākta pieteikšanās pirmajam kursam, kas norisināsies 6. un 13. jūnijā.

Aicinām iesūtīt ozolu bildes foto konkursam!

Šogad savlaicīgi gatavojamies Ziemassvētkiem, un mūsu mīļo klientu iepriecināšanai vēlamies radīt kalendārus ar Latvijas skaistāko ozolu fotogrāfijām! Aicinām iesaistīties gan balsojot (spiežot "Patīk!") par sev tīkamākajām bildēm, gan iesūtot fotogrāfijas.

Sistēmu OZOLS iespējams lietot dažādās ierīcēs!

Izmantojot jaunās tehnoloģijas, esam izveidojuši pakalpojumu, ar kura palīdzību sistēmas OZOLS klienta programmu var darbināt virtuālajā vidē. Šāds risinājums ļauj lietot sistēmu dažādās operētājsistēmās – Mac OS, Android, Linux, Windows – un dažādās ierīcēs – Apple un citu ražotāju datoros, planšetdatoros un viedtālruņos.