Ozollapa Nr. 13

Aicinām apmeklēt semināru par biznesa vadību!

Sadarbībā ar LATA (Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija) organizējam semināru par biznesa vadību un aicinām Jūs to apmeklēt!

Seminārs notiks e-prasmju nedēļas ietvaros 25. martā plkst. 14.00 un būs vērtīgs uzņēmējiem - esošajiem, jaunajiem un topošajiem. Pasākuma programmā tiks apskatītas tādas tēmas kā korporatīvā komunikācija, B2B pārdošana, grāmatvedības uzskaite, biznesa procesu automatizācija, atvērtās tehnoloģijas un lietotājam draudzīgas mājas lapas izveide.

E-prasmju nedēļa norisinās visā Latvijā un Eiropā no 24. līdz 30. martam un tās mērķis ir veicināt informācijas tehnoloģiju lietošanu.

Ēnu diena Ozols Grupā

12. februārī Latvijā norisinājās "Ēnu diena", kas ir populārākā karjeras izglītības akcija pasaulē. Arī mēs iesaistījāmies šajā projektā un uzņēmām 4 jauniešus, iepazīstinājām ar mūsu uzņēmumu, darbības jomu un pārstāvētajām profesijām.

1. sērija: "Un kāds grāmatvedis esi Tu?!"


Vēlamies Jums prezentēt video rullīšu cikla 1. sēriju! Iepazīstiet "seriāla" varoņus, divus kardināli atšķirīgus grāmatvežus, un gaidiet nākamās sērijas, lai uzzinātu, ko vairāk par šiem personāžiem.