Ozollapa Nr. 11

Jauns OZOLS risinājums - ēdināšana!

OZOLS ēdināšanas risinājums paredzēts pašvaldības un privātajām izglītības un medicīnas iestādēm, kā arī ēdināšanas uzņēmumiem. Šis risinājums atvieglo ikdienu noliktavas pārziņiem, medmāsām, pavāriem, grāmatvežiem.

Programma palīdz veidot optimālu ēdienkarti katrai vecuma un diētas grupām atbilstoša Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 172 un ar tās palīdzību var kontrolēt katras ēdienreizes, dienas un nedēļas uzturvērtību, svara un produktu lietošanas biežuma normas.

Tā kā ēdināšanas risinājums ir saistīts ar vienoto uzņēmuma vadības sistēmu OZOLS un tā  noliktavas vadību , produktu patēriņu un atlikumu kontrole ir ātra un ērta.
 
Lai pieteiktos jaunā risinājuma demonstrācijai, sazinieties ar mums!

Ozols Grupa atbalsta konferenci  „Izcila personāla atlase”.

Aicinām personāla vadītājus apmeklēt vērtīgu konferenci un uzzināt jaunas pieejas personāla atlasē un darbinieku integrācijas procesā. Lai pieteiktos konferencei par īpašo,  "Ozols Grupa" klientu,   cenu, 60,00 Ls (standarta cena 95,00 Ls),  lūdzu, sazinieties ar mums! Lai iegūtu bezmaksas ielūgumu , piedalieties  konkursā mūsu facebook lapā! Tiekamies 5. decembrī!