Risinājums kravu pārvadātājiem un ekspeditoriem

Risinājumu kravu pārvadātājiem un/vai ekspeditoriem nodrošina mūsu partneruzņēmums Cloudex.

Risinājuma iespējas

Klientu un pārvadātāju kontaktu bāze

Klientu, pārvadātāju un citu sadarbības parneru kontaktu, adrešu un citas svarīgas informācijas datu bāze, ir būtiska, lai nodrošinātu operatīvu komunikāciju starp iesaistītajām pusēm.

Informācijas apmaiņa ar iesaistītajām pusēm

Pateicoties klientu un citu sadarbības parneru vienotam kontaktu reģistram un e-pastu izsūtīšanas rīkam, ērti un ātri iespējams apmainīties ar informāciju ar iesaistītajām pusēm, piemēram, informēt šoferi par pasūtījumiem (sms un citos veidos), izūtīt klientam paziņojumu par kravas piegādi utml.

Kravu pārdošana

Izmantojot atbilstošo parneru atlases rīku, ar pāris peles klikšķiem iespējams sagatavot e-pastu ar piedāvajumu vest kravu un vienlaicīgi izsūtīt cenu pieprasījumu visiem potenciālajiem sadarbības partneriem. Potenciālā partnera atstātā cena, automātiski tiks atspoguļota programmā, kas ļaus objektīvi un operatīvi izvērtēt labāko no piedāvajumiem.

Debitoru kontrole

Ar debitoru pārraudzības rīku, iespējams izvērtēt klientu maksājumu vēsturi un neapmaksāto rēķinu apmaksu. Automātiska debitoru saraksta izveide. Ar pāris peles klikšķiem iespējams sagatavot kavēto rēķinu apmasksas atgādinājumu par visiem klienta neapmaksātajiem rēķiniem.

Pasūtījuma apstrāde

Ātra, ērta un precīza pasūtījuma apstrāde, sākot ar pasūtījuma pievienošanu, pasūtījumu/kravu izvietošanu pa reisiem ar iespēju kravu piegādāt caur vairākām noliktavām/termināliem, pasūtījuma līguma sagatavošanu un izsūtīšanu, un beidzot ar automatizētu rēķina sagatavošanu un izsūtīšanu klientam.

Ienākošo rēķinu pārraudzība

Ar programmas palīdzību iespējams pārraudzīt ienākošo rēķinu apmaksas termiņus. Kā arī vienreiz precīzi ievadot klienta bankas datus un izveidojot maksājumu uzdevumu rēķinam, rēķinus iespējams eksportēt uz intereneta banku, lai veiktu rēķina apmaksu.

Maksājuma apmaiņa ar interneta bankām

Programmā iespējams importēt un eksportēt datus no interneta bankām, kā arī veikt ienākošo un izejošo rēķinu apmaksas kontroli.

Reisu vai ekspedīciju rentabilitāte

Iespēja izvērtēt – reisu vai ekspedīciju, kravu, menedžeru, mašīnu un šoferu rentabilitāti.

Uzņēmuma vadības atskaites

Uzņēmuma vadības atskaites pieejamas gan tabulās, gan grafikos.

Reisu vai ekspedīciju pārvaldība

Reiss vai ekspedīcija apvieno visas kravas/ pasūtījumus, to ieņēmumus un izdevumus, uz kā pamata iespējams aprēķināt reisa vai ekspedīcijas rentabilitāti.

Rēķinu izrakstīšana un izsūtīšana

No kravas pasūtījuma formas, ar pāris peles klikšķiem iespējams sagatavot rēķinu, to automatizēti izsūtīt pa e-pastu kopā ar CMR. Iespējams sagatavot arī vienu rēķinu par vairākiem kravu pasūtījumiem.