Komanda

Arnis Putniņš

Valdes priekšsēdētājs
Tas bija Arnis, kam radās ideja izveidot pasaulē labāko biznesa vadības programmatūru. Mainoties laika apstākļiem, mērogiem un tehnoloģijām viņš vienmēr meklēs iespējas šajā jomā uzzināt ko jaunu un izdarīt vairāk.  Arni spēj aizraut jebkura lieta, ko vajag saremontēt vai uzlabot — sākot ar mēbelēm un beidzot ar datorsistēmām. Mīl kārtību mājās un birojā. Dažreiz pārspīlēti rūpējas par ekoloģiju. Patīk paskriet un apmeklēt karstās jogas nodarbības.

Einārs Vilcāns

Programmatūras izstrādes vadītājs
Iepazīstieties — OZOLS dārznieks Einārs. Ikdienā aplej OZOLU ar jauniem papildinājumiem un pilnveidojumiem, lai OZOLS augtu arvien stiprāks un varenāks. Lielākoties Einārs vairāk klausīsies nekā stāstīs un spēs saglabāt mieru pat vissarežģītākajās dzīves situācijās. Taču, lai arī cik mierīgi Einārs darbotos OZOLS dārziņā, ievērojama aktivitāte parādīsies uz hokeja laukuma un slēpošanas trasē.  

Inese Vildfanga-Planāre

Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja

Brīžos, kad viņa nebūs atrodama birojā, gādājot, lai it visi projektu tiktu ieviesti lieliski un klienti būtu apmierināti, Inesi visdrīzāk varēs noķert plānojot kādu jaunu ceļošanas piedzīvojumu vai arī traucoties lejā no slēpošanas kalna. Inese ir ātra, precīza un mērķtiecīga. Par grāmatu nespriedīs pēc vāka, bet gan izlasīs anotāciju. Par ikdienu nesūkstīsies, bet gan ieleks vēl neiepazītā kultūrā un smelsies jaunas emocijas un iedvesmu, lai varētu veiksmīgi darboties tālāk.

Mikus Švēde

Programmētājs

Mikus dzīves raibumu noteikti spēj demonstrēt fakts, ka neizdarītais ir vieglāk uzskaitāms kā izdarītais. Vēl nav sanācis lidot ar gaisa balonu. Agros vasaras rītos, rīta rasas iedvesmotu, Miku šad un tad var atrast kolekcionējot skaistus mirkļus un makšķerējot. Lai gan Mikum, iespējams, abi nemaz nav nodalāmi. Pie mums Mikus programmēs, saprogrammēs un pieprogrammmēs pēc labākajiem standartiem.

Zane Sirmā

Klientu apkalpošanas speciāliste

Par lielisku atmosfēru mūsu uzņēmumā rūpējas Zane — dienas laikā viņa paspēj gan organizēt ikdienas darbus, gan uzklausīt kolēģu rūpes, gan arī pārliecināties, ka katrs klients jūtas uzklausīts un novērtēts. Kopīgiem spēkiem tiek atrisināta ikviena problēma! Ārpus darba Zane bauda dzīvi, fiziski kustoties svaigā gaisā. Draudzējas ar bumbu, kedām, slēpēm, meža takām, bet darbā nododas darbam un meklē dzīves līdzsvaru.

Tu?

Aktuālās vakances

Ja uzskati sevi par piemērotu mūsu uzņēmumam, nekautrējies un dod ziņu!