Jaunumi

 

Stāsts par uzņēmēju Reini

Skatieties video stāstu par uzņēmējiu, kas uzlaboja sava uzņēmuma darbu ar sistēmu OZOLS.

Radošums darba vidē

Laikam ejot un attīstoties gan tehnoloģijām, gan vispārējām iespējām saistībā ar uzņēmumu izaugsmi, prasības pret darbinieku sniegumu aug. Informācijas un komunikāciju pārplūdums pieprasa arvien svaigākās un neredzētas idejas, kas ļautu uzņēmuma veikumam izcelties uz vispārējā fona.

Veiksmīga biznesa tikšanās

Veiksmīga tikšanās sākas krietnu laiku pirms visas iesaistītas partijas ir sapulcējušās vienuviet. Šeit esam sagatavojuši dažus nelielus, bet efektīvus padomus, kas noteikti uzlabos iespējas veiksmīgam biznesa tikšanās iznākumam.

Klients sagaida arvien vairāk

Nenoliedzams ir fakts, ka moderno tehnoloģiju paātrinātajā attīstībā patērētāji no jebkura piegādātāja un ražotāja sagaida arvien vairāk, it sevišķi klientu apkalpošanā. Aptauju rezultāti rāda, ka patērētāji uzskata, ka 24-7 klientu apkalpošanas servisam būtu jābūt ierastai parādībai. Modernais klients vēlas, lai viņa jautājumi un neskaidrības tiktu adresētas skaidri, uzreiz un caur viņa izvēlēto komunikācijas kanālu.

Datu drošība internetā

Pēdējā laikā sabiedrībā un medijos īpaši aktuāls ir kļuvis jautājums par digitālo datu drošību. Arvien biežā publiskajā telpā tiek apspriesti krāpniecības un personas datu ļaunprātīgas izmantošanas gadījumi, kas liek arī pārējiem izvērtēt savus interneta lietošanas paradumus. 

Ērtai un patīkamai biroja videi

Vienā infografikā esam apvienojuši īsus un vienkāršus padomus interesantākai, radošākai un produktīvākai darba videi.

Ēnu diena 2016   

Jau trešo gadu SIA „Ozols Grupa” turpina savu dalību karjeras izglītības akcijā Ēnu diena, kas norisinājās trešdien, 10. februārī. Uz vienu dienu uzņēmuma darbinieki savā kolektīvā uzņēma piecus aktīvus jauniešus, kuriem bija iespēja dienas gaitā novērot uzņēmuma darbību un piedalīties savas kārotās nākotnes profesijas ikdienas darbā. Lielākais „ēnotāju” skaits bija pieteicies tieši uz programmētāja profesijas „ēnošanu”, lai gan interese tika izrādīta arī par uzņēmuma vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista profesijām. 

Kolēģu attiecības un darba vide  

Vienkāršas un pat triviālas darbības bieži tiek novērtētas par zemu biroja pozitīvās gaisotnes celšanā. Tādi salīdzinoši nelieli žesti, kā kolēģu vai padotu uzcienāšana ar gardiem našķiem vai jaunu tradīciju izveidošana, bieži vien ir tas, ka galu galā arī izveido tieši jūsu komandas kultūru. Nav iemesla bailēm eksperimentēt, droši mudini kolēģus vai padotos uz jaunām aktivitātēm un idejām, un kopā jums izdosies!

Līderis vai vadītājs?   

Līderis vai vadītājs? Jebkurā nozarē ir vajadzīgi abi, taču lielākā daļa profesionāļu nespēj sevī apvienot abiem raksturīgās īpašības. Atbildi uz 10 jautājumiem un noskaidro, kāds tieši līderis vai vadītājs esi vai būtu tu. 

Padomi ceļā uz ekoloģiski atbildīgu biroju  

Jo zaļāk domājošs būs jūsu birojs, jo labāk jūsu mikro-vide ietekmēs mūsu zemeslodes ekoloģiskos procesus. Turklāt, šādas aktivitātes var uzlabot ne tikai plašāku vidi, bet arī biroja atmosfēru. Šeit mūsu padomi ekoloģiski atbildīga biroja izveidei. 

Publiska uzstāšanās  

Reti kuram dzīvē nesanāk saskarties ar publisku uzstāšanos un tieši tā pat – reti kuram – tā nesagādā lieku satraukumu. Šeit mūsu padomi, lai arī tava prezentācija izdotos lieliska un izraisītu klausītāju interesi un iesaistīšanos.

Padomi veiksmīgu attiecību veidošanai un uzturēšanai ar klientiem 

Esam sagatavojuši padomus sadarbības uzlabošanai ar klientiem un infografiku, kas vēl vairāk ilustrēs, cik nozīmīgs ir apmierināts klients

Kā tehnoloģijas ir izmainījušas uzņēmumu darba vidi?

Atskatamies uz to, kā tehnoloģijas ir izmainījušas mūsdienu biroja darbinieka ikdienu un darbu organizēšanu kopumā.

Kāpēc mums nepatīk piektdienas, kas iekrīt 13. datumā?

Melnās piektdienas vēsture un ticējumi

9 lietas, kas uzlabos Tava uzņēmuma produktivitāti

Padomi lielāku un mazāku pārmaiņu ieviešanai augstākai produktivitātei

10 lietas, kas jāapsver, izvēloties ERP sistēmu

Pirms tiek veikts gala lēmums ERP sistēmas izvēlē, iesakām apsvērt šos 10 punktus

24. oktobris - Pasaules informācijas attīstības diena

Atzīmējot Pasaules informācijas attīstības dienu nolēmām nedaudz atskatīties uz līdz šim paveikto mūsu uzņēmumā un resursu pārvaldes sistēmās kopumā.  

Izstāde „Latvijas skaistākie Ozoli”

Ir atklāta foto izstāde „Latvijas skaistākie ozoli”. Nāciet apskatīt!

Papildinājumi vairumtirdzniecības risinājumā

Pēdējā pusgada laikā esam papildinājuši un būtiski uzlabojuši vairumtirdzniecības risinājumu.

Uzņēmēji e-prasmju nedēļas seminārā izvērtē IT efektivitāti biznesā

 Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija, informācijas tehnoloģiju uzņēmumi „Ozols Grupa” un „LuxTechnology” e-prasmju nedēļas ietvaros organizēja semināru uzņēmējiem „E-prasmes biznesa izaugsmei”.

Aicinām apmeklēt semināru e-prasmju nedēļas ietvaros!

Pēc pagājušā gada veiksmīgās pieredzes, organizējot semināru e-prasmju nedēļas ietvaros, arī šogad vēlamies aicināt uz semināru par informācijas tehnoloģiju izmantošanas iespējām uzņēmumos to izaugsmei, darba efektivizēšanai un dažādu procesu automatizēšanai.

Mobilās aplikācijas, kas integrētas ar sistēmu OZOLS

Pateicoties veiksmīgajai sadarbībai ar mobilo aplikāciju izstrādātāju Merisoft, saviem klientiem vēlamies piedāvāt paplašināt sistēmas OZOLS funkcionalitāti un iespējas! 

Ēnu diena 2015

Pēc pagājušā gada veiksmīgās pieredzes, arī šogad nolēmām iesaistīties karjeras izglītības akcijā „Ēnu diena” un 11. februārī šīs akcijas ietvaros uzņēmām 6 jauniešus no Latvijas skolām.

Latvijas skaistākie ozoli apzināti un prezentēti!

Latvijas skaistākie ozoli ir apzināti un pieejami apskatei jebkuram interesentam! 

"Ozols Grupa" iesaistās inovāciju platformā Demola!

Arī mēs, Ozols Grupa, iesaistījāmies šajā projektā rudens sezonā un šobrīd jau esam iepazinuši komandu un tās mentori.

PAMATKURSS RESURSU PĀRVALDĪBAS SISTĒMĀ "OZOLS"

Aicinām apgūt programmatūru OZOLS pie mūsu sadarbības partnera AS "Datorzinību centrs" 4 dienu mācību kursos!

Sistēmu OZOLS iespējams lietot dažādās ierīcēs!

Izmantojot jaunās tehnoloģijas, esam izveidojuši pakalpojumu, ar kura palīdzību sistēmas OZOLS klienta programmu var darbināt virtuālajā vidē.

Lielajā Talkā izgatavojam un izvietojam putnu būrīšus!

Pagājušā gada nogalē Ikšķiles dabas parkā „Ogres zilie kalni” tika atklāts iespaidīgs skatu tornis. Lai piesaistītu šai skaistajai vietai vairāk putnu un radītu iespēju parka apmeklētājiem no skatu torņa vērot Latvijas putnu daudzveidību, Lielās Talkas dienā nolēmām izgatavot un izvietot putnu būrīšus.

Fotokonkurss

Konkursa mērķis ir Latvijas ozolu fotoattēlu dažādos gadalaikos un laika apstākļos apzināšana, atlase un publicēšana ar mērķi parādīt Latvijas iedzīvotājiem un viesiem Latvijas ozolu spēku, skaistumu, popularizēt latviešu tradīcijas un stiprināt latviešu nacionālo identitāti. 

E-prasmju nedēļas ietvaros norisinājās seminārs uzņēmējiem

Konkursa mērķis ir Latvijas ozolu fotoattēlu dažādos gadalaikos un laika apstākļos apzināšana, atlase un publicēšana ar mērķi parādīt Latvijas iedzīvotājiem un viesiem Latvijas ozolu spēku, skaistumu, popularizēt latviešu tradīcijas un stiprināt latviešu nacionālo identitāti. 

Ēnu diena 2014

12. februārī "Ēnu dienas" ietvaros uzņēmām 5 jauniešus no Latvijas skolām. 

Iededzam svecītes Lāčplēša dienā​

12. februārī "Ēnu dienas" ietvaros uzņēmām 5 jauniešus no Latvijas skolām. 

OZOLS pamācības

Lai jaunos lietotājus iepazīstinātu ar biznesa vadības sistēmu OZOLS, esam sagatavojuši video pamācības.

Sveicam Miķeļdienā!​

Ozols Grupa komanda Miķeļdienā dodas uz tirdziņu, lai starp kartupeļiem, brokoļiem un kāpostiem meklētu... ozolu!

Ozols Grupa - godīgs eiro ieviesējs​

Ozols Grupa komanda Miķeļdienā dodas uz tirdziņu, lai starp kartupeļiem, brokoļiem un kāpostiem meklētu... ozolu!