Intervija ar OZOLS konsultantu Induli Svīķi

2014. gada septembris "Ozols Grupa" sākās ar pārmaiņām kolektīvā! Esam priecīgi uzņemt divus jaunus darbiniekus - konsultantu, Induli Svīķi, un programmētāju, Dāvi Ozoliņu. Tā kā Induļa darba pienākumi saistīti ar komunikāciju ar klientiem ikdienā, vēlamies Jūs iepazīstināt ar jauno konsusltantu. Indulim uzdevām dažādus jautājumus, atbildes uz kuriem lasāmas šajā intervijā!

Kāds ir Tavs moto? 

Ar diviem draugiem reiz saruna, kas ietekmīgāks varētu būt - domas vai rīcības? Šajā sarunā arī radies apslēpts iekšējs monologs, kosmosam vajag rīcību, lai realizētu domas. Radu balansu starp šiem terminiem.Kas Tev patīk "Ozols Grupa"? Dzīves gudru cilvēku ilgtermiņa darba ieguldījumi. Varu identificēt sevi vērtībās, kuras pārklājas ar manu redzējumu pa dzīvi un ap to.

Kāds ir Tavs mīļākais gada laiks un kāpēc?

Viennozīmīgi ziema kopš sevi atminos. Veicot daļēju matemātiku, uzskaitot un summējot dažus neracionālus lielumus - brienot pār plašiem laukiem just ķermeni, retāks iedzīvotāju blīvums visur, klusāks klusums, piedzīvot vairāk dzīvotspēju, novērtēt rudens dārza augļus, darbu un radīt prieka atmiņu robus nākošam pavasarim.

Tavs ideālais klients.

Mīļā pasaulīt, klientus nevaru aprakstīt, izmantojot īpašības vārdus vai jebkādu citu valodas formu. Cilvēkus pieņemu. Aprakstu lietas. Laikam tāpēc, ka mēs esam ikkatrs pats.

Kas Tev patīk sistēmā OZOLS?

Kad iedomājos par šo nozīmību, ka lietojot Ozolu, tas reāli piešķir vērtību laikam. Tas kārto, parāda, veido secinājumus, izskaidro... Šo matemātisko un loģisko ceļu iespējas ir tās, kas man ļoti patīk arī taču. Ja pavelkam mērogu uz augšu un paskatāmies, cik nopietna daļa esam šajā pasauļu smalki saistītajā tīklā, te varētu iztēloties vien.