Informācija

Ozols priekšrocības vai kas tāds

- ...

-...

Piesakies demo

Demo

Biežāk uzdotie jautājumi


Kas ir ERP?

ERP ir saīsinājums no angļu valodas — „Enterprise Resource Planning” un ar to apzīmē uzņēmumu resursu pārvaldības sistēmas. Latviešu valodā atbilstošais tulkojums vēl nav pietiekoši nostabilizējies. Tiek lietots saīsinājums „RVS” — resursu vadības sistēmas, „UVS” — uzņēmumu vadības sistēmas, kā arī „Biznesa vadības sistēmas”

Kāpēc ir vajadzīgs ERP?

Katrs uzņēmējs, saskaroties ar nepieciešamību automatizēt uzņēmuma biznesa procesus, nonāk pie secinājuma, ka tirdzniecības, ražošanas, klientu attiecību pārvaldības un grāmatvedības dati ir savstarpēji saistīti un vairāku neatkarīgu sistēmu uzturēšana apgrūtina uzņēmuma attīstību

Kādas ir priekšrocības?

Galvenā ERP sistēmu priekšrocība ir iespēja visu biznesa informāciju apstrādāt vienotā sistēmā. ERP sistēmās informācija nav jāievada vairākkārtīgi. Tas ietaupa laiku un cilvēkresursus, turklāt uzlabo darba operativitāti un dod būtisku palīdzību uzņēmuma vadībai svarīgu un neatliekamu lēmumu pieņemšanā

Jaunumi


Feature One

Adapt these three columns to fit you design need. To duplicate, delete or move columns, select the column and use the top icons to perform your action.

Feature Two

To add a fourth column, reduce the size of these three columns using the right icon of each block. Then, duplicate one of the column to create a new one as a copy.

Feature Three

Delete the above image or replace it with a picture that illustrates your message. Click on the picture to change it's rounded corner style.