Fotokonkurss „Latvijas skaistākie ozoli”

Odoo CMS - a big picture

Ikgadējais fotokonkurss ir klāt, un tā dalībniekus šogad gaidīs īpaši pārsteigumi!

Sākot ar 16. jūniju, jau ceturto gadu pēc kārtas aicinām visus interesentus iesūtīt savus darbus fotokonkursam „Latvijas skaistākie ozoli”!

2018. gada 18. novembrī tiks atzīmēta Latvijas valsts simtā gadadiena, un par godu šim lielajam notikumam arī mēs, SIA „Ozols Grupa” kolektīvs, vēlamies dāvāt mūsu valstij ko īpašu. Tādēļ šī gada fotokonkurss un 2018. gada Latvijas skaistāko ozolu kalendārs, kā jau tas dzimšanas dienas dāvanām pienākas, būs lielāks, košāks, aizraujošāks un, protams, — pārsteigumiem pilns! Tā būs dāvana, ko radīsim mēs paši, gada garumā vērojot, dokumentējot un daloties ar dižākajiem un skaistākajiem ozola kokiem, kas atrodami Latvijas dabā.


Ar ko šī gada fotokonkurss atšķirsies no iepriekšējiem?

  • Pirmkārt, līdz pat novembra beigām mūsu sociālo tīklu apmeklētāji varēs sekot līdzi retrospekcijai un ielūkoties spilgtākajos mirkļos no iepriekšējo gadu konkursiem,

  • Otrkārt, katru mēnesi visvairāk Facebook balsojumu saņēmušās fotogrāfijas autors vai autore saņems pārsteiguma balvu,

  • Un, treškārt, — tiks izveidota īpaša interaktīvā karte, kurā varēs redzēt visu iesūtīto Latvijas ozolu un dižozolu koordinātas. 

Gada noslēgumā ar žūrijas palīdzību, kā arī ņemot vērā Facebook atbalstītāju balsojumu, tiks atlasītas 12 fotogrāfijas, kuras tiks iekļautas kalendārā „Latvijas skaistākie ozoli 2018”. Īpašo kalendāra izdevumu interesenti varēs arī iegādāties.


Konkursa nolikums un pieteikuma forma atrodami šeit:

Fotokonkursa nolikums

Fotogrāfiju publikācijas un balsošana: Ozols Grupa Facebook lapā!