Fotokonkurss

Latvijas skaistākie ozoli 2015

Arī šogad rīkojam fotokonkursu „Latvijas skaistākie ozoli”!

Ozols ir „Ozols Grupa”, simbols un vērtība, tāpēc vēlamies parādīt Latvijas ozolu skaitumu Latvijas iedzīvotājiem un viesiem.

Konkurss notiek no 2015. gada 1. augusta līdz 22. novembrim. Konkuram iesūtītie attēli tiks publicēti „Ozols Grupa” Facebook lapā un, pamatojoties uz apmeklētāju novērtējumiem (atzīmēm „Patīk”), tiks noteikti 12 atzītākās fotogrāfijas.

Konkursa rezultātā tiks sagatavots un drukāts „Ozols Grupa” 2016. gada kalendārs ar konkursa uzvarētāju fotogrāfijām un informāciju par to autoriem.

Piedalīties foto konkursā tiek aicināts ikviens – gan profesionāli fotogrāfi, gan foto entuziasti. Gada beigās visu mēnešu uzvarētāji, kā arī „Ozols Grupa” simpātijas tiks aicināti uz pasākumu, kurā tiks prezentētas fotogrāfijas un sagatavotais 2016. gada kalendārs, ko fotogrāfi iegūs arī savā īpašumā.

Fotokonkursa nolikums

Fotgrāfiju pieņemšana 2015. gada fotokonkursam ir beigusies. Līdz 30. novembrim vērtēsim iesūtos attēlus un informēsim visus dalībniekus par rezultātiesm. Sirsnīgs paldies visiem, kas atsūtīja savas fotogrāfijas, balsoja un interesējās par šo fotokonkursu!

Fotogrāfiju publikācijas un balsošana:  Ozols Grupa Facebook lapā: https://www.facebook.com/OzolsGrupa