Ēnu diena 2015

Pēc pagājušā gada veiksmīgās pieredzes, arī šogad nolēmām iesaistīties karjeras izglītības akcijā „Ēnu diena” un 11. februārī šīs akcijas ietvaros uzņēmām 6 jauniešus no Latvijas skolām.

Dienu iesākām ar kopīgu sapulci, iepazīstinājām jauniešus ar mums, uzņēmumu un darbības jomu. Valdes priekšsēdētājs Arnis Putniņš centās skolēniem saprotamā valodā izstāstīt, kas ir uzņēmumu vadības sistēmas, pārdošanas projektu vadītāja Liene Putniņa deva motivāciju turpmākajai dienai un teica: ”Katrs pats ir savas laimes kalējs! Tu esi tieši tik labs, cik pats centies būt, un tieši tādu Tevi novērtēs.”

Skolēniem tika dots uzdevums nosaukt īpašības, kādām jāpiemīt dažādu profesiju pārstāvjiem, arī darbinieki papildināja šo sarakstu. Ar jauniešiem pārrunājām, cik svarīgi ir darīt darbu, kas patīk un atbilst personiskajām īpašībām.

Skolēni vēroja „Ozols Grupa” darbiniekus, 5 dažādu profesiju pārstāvjus – programmētājus, klientu konsultantu, sabiedrisko attiecību speciālistu, pārdošanas projektu vadītāju un arī valdes priekšsēdētāju, ikdienas pienākumu veikšanā, bet sabiedrisko attiecību speciālistes Jutas Liflandes "ēna" iesaistījās arī darba procesā - palīdzēja preses relīzes un video rullīša tapšanā. Par šo pieredzi sabiedrisko attiecību speciālistes "ēna", 11. klases skolniece,Paula Slišāne atzīst: „Pirms Ēnu par sabiedrisko attiecību profesiju nezināju neko. Mani ieinteresēja apraksts enudiena.lv lapā, pieteicos vakancei un tagad esmu priecīga un patīkami pārsteigta, cik patiesībā interesanta ir šī profesija un, jā, šis ir tas, ko vēlētos darīt arī turpmāk!”.