Ēnu diena

12. februārī "Ēnu dienas" ietvaros uzņēmām 5 jauniešus no Latvijas skolām. Diena sākās ar kopēju sapulci, kurā mūsu darbinieki iepazīstināja ar sevi, pastāstīja, kāpēc izvēlējās konkrēto profesiju, kādām, viņaprāt, īpašībām jāpiemīt, lai strādātu viņa profesijā. Arī skolēni pastāstīja par sevi un saviem nākotnes mērķiem, 11. klases skolēns Artis Driba teica iedvesmojošus vārdus: „Neaprobežosim sevi, bet tieksimies pēc ideāla un neapstāsimies!”.

Dienas gaitā skolēni ēnoja 5 dažādu profesiju pārstāvjus – programmētājus, klientu konsultantu, sabiedrisko attiecību speciālistu, pārdošanas projektu vadītāju un arī valdes priekšsēdētāju.

Skolēni ne tikai vēroja mūs ikdienas pienākumu veikšanā, bet arī iesaistījās un pat ieteica dažādas interesantas idejas darba uzlabošanā, piemēram, turpināt sekot līdzi inovācijām un ieviest tās arī programmā OZOLS. Jau pirms „Ēnu dienas” skolēni bija interesējušies ne tikai par profesiju, ko ēnos, bet arī par mūsu uzņēmumu. Kristīne Gražule, Rīgas Valsts Tehnikuma 2. kursa studente, atzīst: „Ozols Grupa mājas lapa piesaista arī jauniešus ar savu dizainu un ērto lietošanu. Man uzreiz radās priekšstats, ka arī programma OZOLS ir ērti lietojama un pārdomāta tās funkcionalitātē. Šodien man radās iespēja ar šo programmu mazliet arī pastrādāt un ceru nākotnē ar to būs jāstrādā vairāk!”.

Tā kā esam informācijas tehnoloģiju uzņēmums, „Ēnu dienā” pie mums paviesojās arī divi puiši, kas savu nākotni vēlas saistīt ar programmēšanu. 7. klases skolēns, Kārlis Paikens atzīst: „Viesojoties „Ozols Grupa” es sapratu, ka programmēšana patiešām ir tas, ar ko vēlos nodarboties nākotnē!”.

Arī preses relīze par "Ēnu dienu" tapa ar sabiedrisko attiecību speciālistes ēnas Robertas Martas Jansones iesaistīšanos, par ko 10. klases skolniece teic: „Pirms Ēnu dienas un Jutas Liflandes ēnošanas nebiju dzirdējusi neko par preses relīzēm, bet tagad esmu ieinteresēta pati tādas rakstīt!”.

Dienas nobeigumā apmainījāmies ar kontaktiem ar skolēniem un atzinām, ka šī diena ir bijusi interesanta un ļoti vērtīga abām pusēm!