Ozollapa Nr. 5

Aktuāli: projektu vadība

Aktuāli: Projektu vadība

Mūsdienās viss grozās par un ap projektiem – šāds, tāds, viens vai vairāki reizē. Bet ne vienmēr pastāv iespēja tos ērti pārraudzīt un organizēt. Šī iemesla dēļ esam izstrādājuši OZOLS projektu vadības risinājumu, kurā apvienota ērti organizējama, viegli pārskatāma un ar sīkām detalizācijas iespējām apveltīta vide, dodot pilnu kontroli pār darba gaitu, laicīgi prognozējot iznākumu.

Viss sākas ar piedāvājuma veidošanu. Šo posmu esam padarījuši pavisam ērtu. Piedāvājumu var veidot kā detalizētu, tā virspusīgu un, ar pogas palīdzību, nosūtīt klientam interneta vidē bāzētu piedāvājumu. Klientam ir iespēja to koriģēt, kā arī pievienot savu komentāru turpat formā. No apstiprinātajiem datiem tiek veidots projekta dokuments, kurš kalpo kā Jūsu gids līdz tā izpildes beigām.

Jau sākuma stadijā ir iespējams prognozēt nepieciešamās izmaksas vai cik rentabls šis projekts būs Jums. Ikvienu projektu ir iespējams sasaitīt ne tikai ar konkrētu klientu, bet arī līgumu vai pat ar citu projektu, vienmēr paliekot informēts par procesu norisi. Risinājums nodrosina rēķinu ģenerēšu kā par projektu kopumā, kas tiek nodots klientam, tā arī par katra atsevišķā piegādātāja vienību.

Ar projektu vadības risinājumu Jūs vienmēr nodrošināsiet kārtību darba vidē un būsiet informēti par aktualitātēm projekta attīstībā, tai pat laikā uzturot ciešu saikni ar piegādātājiem un, pats galvenais - klientu.

Laipni lūdzam iepazīties sīkāk un izmēģināt projektu vadības risinājumu OZOLS vidē. Lūdzam rakstīt uz e-pastu info@ozols.lv vai zvanīt pa tālruni 67289211. Mūsu projektu vadītājs sazināsies ar Jums un veiks demonstrāciju, kā arī nodrošinās pieeju šī moduļa izmēģinājuma versijai.