Ozollapa Nr. 30

Klāt jaunais fotokonkurss!

Klāt jaunais fotokonkurss!

Odoo CMS - a big pictureLATVIJAS SKAISTĀKIE OZOLI 2016

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad gaidīsim Jūsu košākās, interesantākās, skaistākās un neparastākās bildes ar ozoliem fotokonkursam „Latvijas skaistākie ozoli 2016”!

Jau trešo gadu pēc kārtas SIA „Ozols Grupa” rīko fotokonkursu ar mērķi apzināt Latvijas ozolus dažādos gadalaikos un laika apstākļos. Tādējādi mēs vēlamies parādīt Latvijas ozolu spēku un neparasto skaistumu, popularizēt latviešu tradīcijas un stiprināt latviešu nacionālo identitāti. Konkursam iesūtītie attēli tiks ievietoti Ozols Grupa Facebook lapā, un fotogrāfijas, kas līdz šī gada beigām saņems vislielāko apmeklētāju vērtējumu (atzīmes „Like”) ar fotogrāfijas autora vārdu tiks demonstrētas ceļojošajā fotoizstādē un „Ozols Grupa” 2017. gada kalendārā.

Konkursa nolikums un pieteikuma forma atrodami šeit. Gaidīsim Jūsu pieteikumus!


LASĪT VAIRĀK

Odoo image and text block

 Konkursa uzvarētājs Janas dēls (2.klase)

Sveicam konkursa "Uz skolu – ar datoru!" uzvarētājus!

 Šī mēneša sākumā noslēdzās SIA „Ozols Grupa” rīkotais konkurss, dodot iespēju kādam skolēnam piepildīt savu sapni – laimēt datoru jaunā mācību gada uzsākšanai. Konkursa uzdevums bija dažos teikumos aprakstīt, kam skolēns izmantotu jauno datoru. Saņēmām daudz patiesi sirsnīgu vēstuļu gan no bērniem, gan arī viņu vecākiem, un izvēle tik tiešām nebija viegla. Beigu beigās nolēmām iepriecināt ne tikai vienu, bet veselus divus jauko vēstuļu autorus – Janu S. un viņas dēlu un Alisi Paulu, abiem dāvinot pa datoram pilnā komplektācijā.

Vēlreiz no sirds apsveicam uzvarētājus!

Lūk, fragments no Alises iesūtītās vēstules:

Ļaujiet mirkli pasapņot, kā būtu, ja tiešām tā būtu es, kas laimēt datoru... ko gan es iesāktu? (..) Tas būtu ideāli!!! Zinu, ka tādu kā es ir daudz, bet nelaimē tas, kurš nepiedalās, neiegūst tas, kurš nevēlas. Un, ja nu šoreiz tā esmu es, tad sapņi pārvērstos īstenībā... Nu jā, aizmirsu piebilst, ka atkal plānoju piedalīties R. Blaumaņa literārajā konkursā... Redzat paši, ka bez datora nekur un nekā :)

Cerot un ticot veiksmei,
Alise Paula

Odoo text and image block

Konkursa uzvarētāja Alise Paula (8. klase)

 

Ar sveicieniem, Dārta Putniņa

SIA „Ozols Grupa” sabiedrisko attiecību speciāliste