Ozollapa Nr. 25

24. oktobris – Pasaules informācijas attīstības diena, Fotokonkurss “Latvijas skaistākie ozoli 2015” turpinās, Programmas jauninājumi

Odoo image and text block

24. oktobris – Pasaules informācijas attīstības diena!

Informācijas un komunikāciju tehnoloģijām ir ievērojams potenciāls rast jaunus un vēl nebijušus risinājumus plašam klāstam problēmu, it sevišķi mūsdienu arvien straujāk riņķojošajā un globālajā pasaulē. Lai pievērstu plašāku uzmanību cilvēces attīstības problēmām un tehnoloģiju potenciālam rast tām risinājumus, 1947. gadā Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālā Asambleja nolēma 24. oktobri atzīmēt kā Pasaules informācijas attīstības dienu. Tieši šī iemesla dēļ mēs Ozols Grupā nolēmām nedaudz atskatīties uz līdz šim paveikto mūsu uzņēmumā un resursu pārvaldes sistēmās kopumā.

Jau kopš saviem pirmsākumiem OZOLS ir sekojis līdzi laikam un centies turēties līdzi pasaules tendencēm. Lai apskatītu, kā mums tas ir izdevies, esam izveidojuši infografiku par OZOLS attīstību un resursu pārvaldes sistēmu izaugsmi kopumā. 

SKATĪT INFOGRAFIKU

Fotokonkurss “Latvijas skaistākie ozoli 2015” turpinās!

Vēl joprojām turpinās mūsu izsludinātais fotokonkurss “Latvijas skaistākie ozoli 2015”. Aicinām arī Jūs balsot par sev tīkamāko no iesūtītajiem foto, lai noteiktu, kuras no bildēm nonāks mūsu 2016. gada kalendārā un piedalīsies ceļojošajā fotoizstādē. Balsot iespējams mūsu facebook lapā ieveidotajā albumā, spiežot "like" pie sev tīkamākā foto.


BALSOT


Programmas jauninājumi

 Esam izveidojuši īpašu sadaļu, kurā apkopota informācija par izstrādes uzlabojumiem, izmaiņām un jaunumiem, kas varētu būt aktuāli vairumam OZOLS lietotāju. Turpmāk šī sadaļa tiks regulāri papildināta, un ir plānots ievietot arī informāciju par drīzumā gaidāmajām izmaiņām.

Daži no svaigākajiem jauninājumiem:

- Iespēja pie maksājuma uzdevuma eksporta norādīt periodu, par kuru veikt eksportu;

- Partnera kartiņā pievienojot adresi pie ievades lauka "Iela", nospiežot pogu "Lupa" un rakstot adresi, tiks piedāvāta pilnā adrese, kuru izvēloties, automātiski tiks aizpildīti vajadzīgie OZOLS adreses lauki.

Vairāk par jauninājumu pielāgojumiem – atbalsts@ozols.lv 

UZZINĀT VAIRĀK