Ozollapa Nr. 16

OZOLS mobilās aplikācijas, intervija ar jauno konsultantu, grāmatvežu seriāls

2015. gadā - jauna Ozols lietotāju atbalsta sistēma!

Sadarbojoties ar inovāciju atbalsta platformu Demola, 2015. gada janvārī tiks prezentēts "Ozols Grupa" klientu atbalsta sistēmas prototips. Ceram, ka no prototipa tiks izveidota kvalitatīva un pastāvīga sistēma klientu atbalstam, kas atvieglos un paātrinās ikdienas komunikāciju starp mums un jums - mūsu klientiem.

Tirdzniecības un inventarizācijas mobilās aplikācijas

SIA „Ozols Grupa” sadarbībā ar Igaunijas uzņēmumu „Merisoft" izstrādā automatizētu uzskaites risinājumu, ko iespējams lietot jebkura tipa ierīcēs, kas izmanto Android operātājsistēmu. Mobilā aplikācija ir integrēta ar sistēmu OZOLS, kas atvieglo un ievērojami paātrina datu ievadi sistēmā, kā arī nodrošina plašu funkcionalitāti. 

Iepazīstiet jauno sistēmas Ozols konsultantu!

Rudens ir ne tikai ābolu un ražas laiks, bet arī labs laiks, kad uzsākt ko jaunu un foršu. Tā šī gada septembrī "Ozols Grupa" kolektīvu papildināja jauns konsultants - Indulis Svīķis. Šobrīd viņš jau ir apguvis lielu daļu no sistēmas Ozols un gatavs sākt konsultēt Jūs - klientus pa tālruni un e-pastos. Aicinām iepazīties ar Induli, lasot interviju ar viņu!

 

Kāda ir grāmatvežu ikdiena?

Cik elastīgi Jūs esat, lietojot sistēmu Ozols? Vai izmantojat visas tās sniegtās iespējas, tajā skaitā, darbu no dažādām ierīcēm un līdz ar to arī vietām? Dienas atpūtai aicinām apskatīt nepilnu divu minūšu video rullīti par dažādo grāmatvežu darba dienu rudenī.