Uzņēmēji e-prasmju nedēļas seminārā izvērtē IT efektivitāti biznesā

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija, informācijas tehnoloģiju uzņēmumi „Ozols Grupa” un „LuxTechnology” e-prasmju nedēļas ietvaros organizēja semināru uzņēmējiem „E-prasmes biznesa izaugsmei”.

Šogad Latvijā sestās e-prasmju nedēļas ietvaros norisinājās vairāki izglītojoši pasākumi. Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija, informācijas tehnoloģiju uzņēmumi „Ozols Grupa” un „LuxTechnology” šis nedēļas ietvaros organizēja semināru uzņēmējiem „E-prasmes biznesa izaugsmei”.

Semināru apmeklēja 40 dažādu nozaru uzņēmumu vadītāji un speciālisti, kas iesaistījās diskusijās un pēc lektoru stāstītā izvērtēja sava uzņēmuma informācijas tehnoloģiju efektivitāti.

Semināra atklāšanā SIA „Ozols Grupa” sabiedrisko attiecību speciāliste iepazīstināja apmeklētājus ar Latvijas un Eiropas pētījumu aģentūru datiem par informācijas tehnoloģiju lietojamību uzņēmumos un to ietekmi uz biznesa izaugsmi.

Turpinājumā AS „Capital” tirdzniecības direktors Aigars Bērziņš stāstīja par datu drošību uzņēmumā, kā arī SIA „Ozols Grupa” valdes priekšsēdētājs iepazīstināja apmeklētājus ar biznesa vadības sistēmu priekšrocībām un iespējām automatizēt dažādus procesus uzņēmumā. Pauls Lukss, SIA „LuxTechnology” direktors, stāstīja par iespējām uzņēmumiem attīstīt savu tirdzniecības biznesu, izmantojot Magento e-komercijas platformu, pievēršoties arī jautājumiem par datu drošību internetveikalos un integrāciju ar citām sistēmām. Kafijas pārtraukumā apmeklētāji dibināja biznesa kontaktus un aprunājās ar lektoriem.

Seminārs turpinājās ar SIA „Data Pro Grupa” sistēmu administratora Rūdolfa Mazura prezentāciju par atvērtā koda biroja programmatūru un savu pieredzi šīs programmatūras ieviešanā uzņēmumos .

SIA “Turn.lv” UX dizaineris Pēteris Jurčenko semināru noslēdza ar atraktīvu prezentāciju par lietotājiem draudzīgām mājas lapām, diskusiju un iedvesmu mājas lapas novērtēšanai, testēšanai, redizainam un ieteikumiem, ar ko sākt un kādas metodes pielietot.

Pasākuma apmeklētāji atklāja, ka seminārs bija ļoti noderīgs, jo aptvēra dažādas tēmas, kas palīdz efektivizēt informācijas tehnoloģiju lietošanu. Lektoru sniegtie padomi un diskusiju secinājumi apmeklētājiem paaugstinās e-prasmju efektivitāti uzņēmumos, tāpēc pasākuma organizatori var apgalvot, ka semināra mērķis ir izpildīts!