Latvijas skaistākie ozoli apzināti un prezentēti!

Latvijas skaistākie ozoli ir apzināti un pieejami apskatei jebkuram interesentam!

Ozolu meklēšana notika, izsludinot foto konkursu "Ozols Grupa" Facebook lapā, kur ikviens profesionāls fotogrāfs vai entuziasts varēja piedalīties gan iesūtot fotogrāfijas, kurās redzams ozols, gan balsojot par sev tīkamajām bildēm.
Pēc balsojuma rezultātiem tika izveidots kalendārs un foto izstāde biznesa centrā Unity, Vienības gatvē 109, kas būs apskatāma līdz 2015.gada 25. janvārim.

2014.gada 11.decembrī SIA "Ozols Grupa" Ziemassvētku pasākumā tika atklāta izstāde, kā arī prezentēts kalendārs un apsveikti fotogrāfiju autori. Ikviens klātesošais saņēma dāvanā kalendāru un pasākuma laikā varēja baudīt lielisku stīgu kvarteta uzstāšanos, Ziemassvētku atmosfēru un, protams, izstādi.

Pasākumu atklāja SIA "Ozols Grupa" valdes priekšsēdētājs Arnis Putniņš ar svinīgo uzrunu, jaunumiem sistēmas OZOLS lietotājiem, kā arī izstādes atklāšanu. Pasākuma turpinājumā "Ozols Grupa" sabiedrisko attiecību speciāliste Juta Liflande prezentēja kalendāru, kā arī tika sveikti fotogrāfi.

Kalendāru var iegūt jebkurš interesents, iepriekš pareizi atbildot uz jautājumiem aptaujā, kas publicēta "Ozols Grupa" Facebook lapā!

Paldies visiem klientiem un fotogrāfiem, kas apmeklēja šo pasākumu, bija patiess prieks Jūs satikt!

Apskatīt pasākuma foto reportāžu