Klāt jaunais fotokonkurss!

Sagaidot Latvijas simtgadi, top Latvijas skaistāko ozolu kalendāra svētku izdevums

 

Mēs, SIA „Ozols grupa” kolektīvs, ticam tradīcijām. Mūsu pieredze veido mūs stiprus, un mēs no sirds esam pārliecināti, ka labie darbi atmaksājas. Šogad, nu jau ceturto gadu pēc kārtas rīkojot fotokonkursu „Latvijas skaistākie ozoli”, esam nonākuši vēsturiskās krustcelēs. Mūs pavada apziņa, ka tie esam mēs, kas veidojam mūsu valsts kultūru. Mēs esam Latvijas valsts iedzīvotāji — ar savām domām un darbiem mēs būvējam šo valsti lielu un stipru.

2018. gada 18. novembrī svinēsim Latvijas valsts simtgadi. Sagaidīsim to godam un cienīgi, lepni un priecīgi ar plašu pasākumu un norišu klāstu no 2017. līdz 2021.gadam, piedaloties ikvienam, kurš Latviju sauc par mājām un jūtas tai piederīgs neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās, izglītības, dzimtās valodas vai šī brīža dzīvesvietas.

Tieši tādēļ arī mūsu šī gada fotokonkurss ir īpašs — tā ir dāvana Latvijas valstij, ko radām mēs paši, gada garumā vērojot, dokumentējot un daloties ar dižākajiem un skaistākajiem ozola kokiem, kas atrodami Latvijas dabā. Šogad konkursa dalībniekus sagaidīs īpaši pārsteigumi, savukārt 2018. gada kalendāru „Latvijas skaistākie ozoli” ikvienam interesentam būs iespēja iegādāties.

Vairāk informācijas par fotokonkursu, kā arī nolikumu un pieteikuma formu meklējiet šeit.

 

Odoo CMS - a big picture

SIA "Ozols Grupa" valdes priekšsēdētājs Arnis Putniņš kopā ar fotokonkursa iepriekšējā gada uzvarētājiem 2016. gada decembrī

 LATVIJAS SKAISTĀKIE OZOLI 2016

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad gaidīsim Jūsu košākās, interesantākās, skaistākās un neparastākās bildes ar ozoliem fotokonkursam „Latvijas skaistākie ozoli 2016”!

Jau trešo gadu pēc kārtas SIA „Ozols Grupa” rīko fotokonkursu ar mērķi apzināt Latvijas ozolus dažādos gadalaikos un laika apstākļos. Tādējādi mēs vēlamies parādīt Latvijas ozolu spēku un neparasto skaistumu, popularizēt latviešu tradīcijas un stiprināt latviešu nacionālo identitāti. Konkursam iesūtītie attēli tiks ievietoti Ozols Grupa Facebook lapā, un fotogrāfijas, kas līdz šī gada beigām saņems vislielāko apmeklētāju vērtējumu (atzīmes „Like”) ar fotogrāfijas autora vārdu tiks demonstrētas ceļojošajā fotoizstādē un „Ozols Grupa” 2017. gada kalendārā.

Konkursa nolikums un pieteikuma forma atrodami šeit. Gaidīsim Jūsu pieteikumus!


LASĪT VAIRĀK