Fotokonkurss

Konkursa mērķis ir Latvijas ozolu fotoattēlu dažādos gadalaikos un laika apstākļos apzināšana, atlase un publicēšana ar mērķi parādīt Latvijas iedzīvotājiem un viesiem Latvijas ozolu spēku, skaistumu, popularizēt latviešu tradīcijas un stiprināt latviešu nacionālo identitāti.

Latvija - tā ir daba. Tie ir koki. Tas ir svaigs gaiss un plašumi. Meži un ezeri.

Latvijas simbols - ozols. Ozols ir arī mūsu, "Ozols Grupa", simbols un vērtība, tāpēc vēlamies apzināt visus Latvijas ozolus, kā arī parādīt tos Latvijas iedzīvotājiem un viesiem.

Konkursa norises laiks ir no 15. aprīļa līdz 15. novembrim un tā mērķis ir Latvijas ozolu fotoattēlu dažādos gadalaikos un laika apstākļos apzināšana, atlase un publicēšana ar mērķi parādīt Latvijas iedzīvotājiem un viesiem Latvijas ozolu spēku, skaistumu, popularizēt latviešu tradīcijas un stiprināt latviešu nacionālo identitāti. Konkursa rezultātā tiks sagatavots un drukāts "Ozols Grupa" 2015. gada kalendārs ar konkursa uzvarētāju bildēm un to autoru kontaktinformāciju.

Konkurss norisinās trīs kategorijās:

1) Latvijas ozoli,

2) ozola detaļas (zīles, ozollapas, saknes utt.),

3) cilvēka un ozola mijiedarbība.

Piedalīties foto konkursā tiek aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs – gan profesionāli fotogrāfi, gan foto entuziasti. Konkurss norisinās „Ozols Grupa” Facebook lapā un katru mēnesi, pamatojoties uz apmeklētāju novērtējumiem (atzīmēm „Patīk”), tiks noteikts viens uzvarētājs katrā kategorijā. Novembra beigās visu mēnešu uzvarētāji, kā arī „Ozols Grupa” simpātijas tiks aicināti uz pasākumu, kurā tiks prezentētas fotogrāfijas un sagatavotais 2015. gada kalendārs, ko fotogrāfi iegūs arī savā īpašumā.

Fotogrāfijas aicinām sūtīt pa e-pastu juta@ozols.lv ar autora vārdu, uzvārdu, kontaktu informāciju, bildes nosaukumu un aprakstu.