E-prasmju nedēļas ietvaros norisinājās seminārs uzņēmējiem

Konkursa mērķis ir Latvijas ozolu fotoattēlu dažādos gadalaikos un laika apstākļos apzināšana, atlase un publicēšana ar mērķi parādīt Latvijas iedzīvotājiem un viesiem Latvijas ozolu spēku, skaistumu, popularizēt latviešu tradīcijas un stiprināt latviešu nacionālo identitāti.

No 24. Līdz 28. martam visā Eiropā un arī Latvijā notiek e-prasmju nedēļa, kuras ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts apmeklēt kādu no 700 pasākumiem par informācijas tehnoloģiju lietojamību visā Latvijā.

Lai atbalstītu un iedrošinātu jaunos uzņēmējus informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA „Ozols Grupa” un Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) 25. martā organizēja semināru jaunajiem uzņēmējiem „Biznesa vadība start-up uzņēmumos.

Pasākuma mērķis bija informēt jaunos uzņēmējus par informācijas tehnoloģiju pielietošanu darba procesā un biznesa vadībā, kā arī iedvesmot apmeklētājus uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Par semināru bija plaša interese un tika aizpildītas visas 60 pieejamās vietas. Šo pasākumu apmeklēja gan dažādu uzņēmumu pārstāvji – projektu vadītāji, pārdošanas un mārketinga speciālisti, uzņēmumu vadītāji, gan studenti, jaunieši un cilvēki, kas plāno uzsākt uzņēmējdarbību. Seminārs norisinājās Rīgā, Vienības gatvē 109, biznesa centra Unity konferenču zālē, un tā lektori bija SIA „Hebe” valdes locekle Inga Blumberga, SIA „Audits Bizness Konsultācijas” valdes priekšsēdētāja Līvija Stukovenko, SIA „World Technology Frontier” UX dizaineris Pēteris Jurčenko, SIA „Odo” direktors Valdis Vītoliņš un SIA „Ozols Grupa” pārstāvji valdes priekšsēdētājs Arnis Putniņš, pārdošanas projektu vadītājs Pēteris Lukss un sabiedrisko attiecību speciāliste Juta Liflande. Lektori stāstīja savu pieredzi par tādām tēmām kā biznesa automatizācija, grāmatvedības uzskaite, komunikācija, mājas lapas veidošana, pārdošana un programmatūras izvēle.

 
 

Klātesošie aktīvi iesaistījās diskusijās gan semināra laikā, gan pēc tā.

Semināra atziņa: bizness ir nemitīgi jāattīsta, ir jābūt kustībai, pat ja tā ir neliela, kā arī nevajag kautrēties lūgt padomu pieredzējušiem uzņēmējiem!

Pasākuma foto reportāža