Aicinām apmeklēt semināru e-prasmju nedēļas ietvaros!

Šomēnes Latvijā norisinās jau sestā e-prasmju nedēļa, kuras ietvaros Latvijas iedzīvotāji tiek informēti par informācijas tehnoloģiju izmantošanas iespējām darbā, ikdienā, mācībās.

Pēc pagājušā gada veiksmīgās pieredzes, organizējot semināru e-prasmju nedēļas ietvaros, arī šogad vēlamies aicināt uz semināru par informācijas tehnoloģiju izmantošanas iespējām uzņēmumos to izaugsmei, darba efektivizēšanai un dažādu procesu automatizēšanai.

Semināra nosaukums ir “E-prasmes uzņēmuma izaugsmei” un tajā tiks apskatītas tādas tēmas kā atvērtās tehnoloģijas, to pielietošanas iespējas ikdienas darbā, biznesa vadības sistēmas dažādu procesu automatizācijai (grāmatvedības, noliktavas vadības, personāla vadības un citai uzskaitei), rīki komunikācijas uzturēšanai un novērtēšanai, e-komercija pārdošanas procesu automatizēšanai, kā arī UX dizains jeb lietotājam draudzīgas mājas lapas veidošana.

Seminārs norisināsies 2015. gada 25. martā no plkst. 15:00 līdz 18:00 biznesa centra Unity konferenču zālē, Vienības gatvē 109. Uz semināru tiek aicināti uzņēmumu vadītāji un īpašnieki, dažādu līmeņu vadītāji un speciālisti, kā arī topošie uzņēmēji. Kafijas pauzē paredzēts arī networking - iespēja apmainīties ar kontaktiem ar citu uzņēmumu pārstāvjiem.

Pasākuma programma

Dalība seminārā bezmaksas.